CZY NIE JEST ZA WCZEŚNIE…? Maluch na konsultacji

fryz
Drodzy rodzice, po kolejnych spotkaniach z moimi najmłodszymi pacjentami i kolejnych rozmowach z ich rodzicami, musiałam zmobilizować się, aby napisać kilka słów…

Nas – specjalistów zajmujących się rozwojem dziecka, bardzo cieszy fakt, że coraz częściej mamy przyjemność poznawać Wasze kilku, kilkunasto, kilkudziesięcio – miesięczne maluszki! To bardzo budujące, że coraz większe grono rodziców ma świadomość, że WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU, WCZESNA diagnoza, WCZESNA pomoc, czasami WCZESNA TERAPIA mają sens i ogromne znaczenie dla dziecka i jego dalszych losów. Nie bójcie się pytać, konsultować, nie obawiajcie się, że ktoś stwierdzi, że „panikujecie”, „przesadzacie”. Nawet jeśli okaże się, że Wasze dziecko rozwija się prawidłowo, że nie ma potrzeby interwencji, to itak zyskacie bardzo wiele na konsultacij z dobrym specjalistą. Po pierwsze: SPOKÓJ – Wasz spokój o zdrowie i dobro Waszego dziecka to jeden z priorytetów. Jeśli możecie zyskać spokój, sięgnijcie po niego! Po drugie: cenna wiedza, informacje, podpowiedzi – podczas konsultacji ze DOBRYM specjalistą otrzymacie duży pakiet informacji, który pomoże Wam być aktywnym, wspierającym rozwój dziecka rodzicem. Pomoże Wam zrozumieć wiele aspektów rozwoju malucha i pełniej, bardziej świadomie i dzięki temu RADOŚNIEJ w nim uczestniczyć.

W swojej pracy poznałam dziesiątki maluszków, jeszcze nie przedszkolaków, półtorarocznych, dwulatków, trzylatków… część z nich wymagała już terapii, wsparcia, część narazie pozostała pod obserwacją moją i ukierunkowanych przeze mnie rodziców, część skonsultowana została z psychologiem, a część idzie dalej drogą swojego PRAWIDŁOWEGO ROZWOJU. Wszystkie spotkania są dla mnie i dla rodziców WAŻNE, SENSOWNE i WSPANIAŁE.

Dlatego wszystkim ŚWIADOMYM RODZICOM dziękuję i DO ZOBACZENIA 🙂

Karolina Witczak-Jabłońska
MAMA TROJGA
psycholog,logopeda, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju,
karolina.logopeda@gmail.com
608 616 426

Elżbieta Forgacz
MAMA DWOJGA
logopeda, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju
elzbieta.forgacz@gmail.com
697 465 851

Anna Klincewicz-Lebioda
MAMA DWÓCH
psycholog, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju
annak-l@o2.pl
609 923 232