PSYCHOLOG

DLA DZIECI i RODZIN:

Anna Klincewicz - Lebioda, psycholog Łódź mgr Anna Klincewicz-Lebioda

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

Prywanie mama dwóch synów

Absolwentka Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego (kierunek Psychologia Stosowana). Ukończyła m.in. 3-semestralne studia podyplomowe z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju i wczesnej interwencji oraz terapii pedagogicznej, a także 4,5-letni całościowy kurs podyplomowy Zakładu Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego z zakresu psychoterapii i terapii rodzin. Systematycznie bierze udział w kursach, konferencjach związanych z pracą z małymi i dużymi dziećmi, konsekwentnie doskonali i wzbogaca własny warsztat pracy.W pracy zawodowej koncentruje się przede wszystkim na diagnozowaniu i wspieraniu rozwoju dzieci w wieku niemowlęcym, poniemowlęcym i przedszkolnym, współpracuje także z pedagogami podczas diagnozy specyficznych trudności szkolnych. Od wielu lat prowadzi zajęcia z elementami terapii pedagogicznej dla dzieci z grupy ryzyka dysleksji. Wspomaga rodziców i nauczycieli prowadząc prelekcje i zajęcia, Ważnym nurtem jej działalności zawodowej jest również prowadzenie terapii indywidualnej i terapii rodzin.

kontakt: 609 923 232, ratiocentrum@gmail.com

klinij i przeczytaj opinie pacjentów: https://www.znanylekarz.pl/anna-klincewicz-lebioda/psycholog/lodz 

_________________________________________________________

DLA DOROSŁYCH:

mgr Katarzyna Staniszewska

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz całościowego szkolenia Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim, w tym 2 letniego Kursu Terapii Rodzin, jak również innych szkoleń psychoterapeutycznych i seksuologicznych. Ukończyła czteroletni kurs specjalizacyjny z psychologii klinicznej.
Ma doświadczenie w pracy w poradni psychiatrycznej, oświatowej, seksuologicznej oraz w Zespole Leczenia Środowiskowego. Zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, par i rodzinną. Pracuje w nurcie integratywnym korzystając z osiągnięć psychologii pozytywnej. Korzysta z superwizji certyfikowanych superwizorów. Jest pasjonatką swojego zawodu, sportu i folkloru.

kontakt: 603 28 15 11,  ratiocentrum@gmail.com

kliknij i przeczytaj opinie pacjentów:  https://www.znanylekarz.pl/katarzyna-staniszewska/psycholog-psychoterapeuta/lodz