WARSZTAT EFT W PRAKTYCE dla osób pracujących z dziećmi

Metoda EFT (Emotional Freedom Techniques – Techniki Emocjonalnej Wolności), nazywana niekiedy psychologiczną akupunkturą, należy do tzw. power therapies – terapii mocy i wywodzi się z nowego nurtu psychologii energetycznej traktującego człowieka jako istotę energetyczną, składającą się z wzajemnie oddziałujących na siebie części: ciało, emocje, myśli i duch.

Za pomocą metody EFT uzyskujemy, często, zadziwiające efekty zmian w nas i w naszym życiu. Zadziwiające, ponieważ niezwykle szybkie i wykraczające poza to, co znamy i do czego jesteśmy przyzwyczajeni, i tak głębokie, że możemy spotkać się z sytuacją, gdy zapominamy, że problem, nad którym pracowaliśmy w ogóle istniał – ten fenomen został nazwany Apex.

PODCZAS SPOTKANIA uczestnicy będą mogli zgłaszać własne potrzeby związane z pracą z dziećmi – wspólnie będziemy opracowywać sposoby pracy z problemami „z życia wziętymi”.

Program:

1. Historia powstania metody EFT
  2. Co to są emocje – w ujęciu psychologii energetycznej
  3. Co możemy zrobić z emocjami
  4. Najważniejsze pojęcia w EFT
  5. Przedstawienie wariantów EFT, omówienie i przećwiczenie 2 z nich
  6. Jak przygotowywać „rundki”
  7. Jak pracować z aspektami problemu
  8. Jak za pomocą EFT pomagać dzieciom

Dzięki udziale w warsztacie nauczysz się:

– współczesnych odmian EFT,

– sposobów docierania do przyczyn problemów,

– zasad pracy z negatywnymi emocjami i przekonaniami,

– jak stosować EFT aby efektywnie pomóc dzieciom,

– jak wykorzystać EFT jak apteczkę pierwszej pomocy w nagłych wypadkach

Informacje organizacyjne:

Termin: 25 listopada 2017 (sobota, godziny 10-18, w tym przerwa obiadowa – obiad we własnym zakresie uczestnika)

W ramach spotkania gwarantujemy kawę/herbatę/wodę, coś słodkiego do przekąszenia.

Cena: 250 zł płatne do 11.11 / 350 zł płatne po 11.11

Dane do wpłaty: Magdalena Rąpalska Enjoy life nr konta: 63 1090 2053 0000 0001 3351 0656

Miejsce warsztatu: ŁÓDŹ Centrum Rozwoju i Terapii RATIO ul. Kossaka 16 m 1 blok 738

Prowadząca: Magdalena Rąpalska – certyfikowany trener/instruktor EFT, trener rozwoju osobistego, terapeuta Access Bars, TH, Reiki, posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sesji indywidualnych, warsztatów tematycznych, prowadzonych stacjonarnie oraz internetowo. We współpracy z Instytutem EFT w Polsce prowadzi kursy dla przyszłych trenerów metody EFT a także szkoli słuchaczy Policealnego Studium Psychotroniki im. Juliana Ochorowicza w Krakowie. Specjalizuje się w usuwaniu blokad na drodze do osiągania celów, budowaniu pozytywnych relacji oraz kreowaniu osobistego szczęścia.

Organizacja, zgłoszenia, pytania: Karolina Witczak-Jabłońska Centrum Rozwoju i Terapii RATIO poczta@ratio.edu.pl, tel.
608 616 426 www.ratio.edu.pl