RODZINA NA ODWYKU czyli STOP cyfrowej demencji

13177921_10209633324940831_8854665720533972296_nRODZINA NA ODWYKU czyli STOP cyfrowej demencji to społeczna akcja mająca na celu poszerzenie świadomości rodziców, wychowawców, terapeutów, nauczycieli i wszystkich, którzy uczestniczą w kształtowaniu, wychowywaniu DZIECI.
*
Podążając za facebookową dyskusją na temat szkodliwości TELEWIZJI, BAJEK, GIER, TABLETÓW, TELEFONÓW – wszystkiego, co cyfrowo, multimedialnie atakuje nasze dzieci już od pierwszych chwil życia, OGŁASZAMY AKCJĘ, która zjednoczy wszystkich, którym ten temat nie jest obojętny, a tym samym przyciągnie rzesze tych, którzy NIE WIEDZILI, lub NIE MIELI WYSTARCZAJĄCO MOTYWACJI, SIŁY, by wprowadzić w życie dzieci DOBRE ZMIANY.
*
Nie – nie mamy na celu całkowitego odcięcia dzieci od nowych technologii, zakazu oglądania bajek, odizolowania całkowitego od ekranów i uczynienia naszych dzieci „dziwakami”.
Naszym celem niech będzie ŚWIADOME regulowanie dostępu naszych dzieci do ekranowych atrakcji, poszerzanie i promowanie wiedzy na temat ich wpływu na rozwój i funkcjonowanie dzieci (i w ogóle człowieka – również dorosłego:) ).
*
AKCJĘ tworzycie WY – jej uczestnicy. Opisujecie swoje doświadczenia, wklejajcie artykuły, polecajcie specjalistów, którzy wspierają rodziców w „odwyku cyfrowym” dzieci.

facebookTUTAJ GRUPA na FACEBOOKU – dołącz do akcji!  https://www.facebook.com/groups/1633853203602462/?fref=ts

immniejsze

psychologiadlarodziców cyfrowademencja misgabrys

jakcyfrowe