Bystre oczko (Gra Edukacyjna) ADAMIGO

b_bystre_oczko bystre-oczko1
Bystre oczko.

GRA EDUKACYJNA. ADAMIGO

Świetna propozycja dla dzieci w różnym wieku i co ważne – atrakcyjna także dla dorosłych. Gra niemal w ogóle się nie nudzi! Kartoniki dobrej jakości, nie zniszczą się łatwo, piękne kolory – moim córkom przedszkolakom bardzo się podobają – już samo oglądanie ich i układanie „po swojemu” to dla nich świetna zabawa. Gra doskonale ćwiczy spostrzegawczość, refleks, pamięć. Poza proponowanymi przez wydawcę grami, wykorzystujemy kartoniki do różnych zabaw i gier. Jako mama cieszę się z miło i pożytecznie spędzonego czasu z dziećmi, podczas coraz to nowych zabaw, a jako terapeuta – logopeda, jestem bardzo zadowolona z nowego narzędzia pracy, które spełnia oczekiwania moje i moich małych pacjentów. Staranne wykonanie sprawia, że kartoniki naprawdę zachęcają do zabawy i motywują do wymyślania nowych pomysłów na ich wykorzystanie. Kreatywność wspierana jak najbardziej. Duża ilość kartoników (w innych tego typu grach zazwyczaj miałam wrażenie, że jest ich zbyt mało) sprawia, że można z nich tworzyć wiele różnych zbiorów, kombinacji – dzieciaki są zachwycone. Cena zdecydowanie przystępna. Polecam!